Shopping Cart

0 / 0,00 

Moderniosios technologijos Jūsų nuosavybei

Dizaino skyrius nuolat dirba įdiegdami naujus technologinius sprendimus tvorų kokybės ir ilgaamžiškumo tobulinime. Pastangos nenueina veltui – vis daugiau klientų renkasi šias tvoras.

Inovacijos ir įkvėpimas

Šių tvorų gamintojas bendradarbiauja su naujausių technologijų sprendimų tiekėjais, taip pat ir su mokslinių tyrimų ir plėtros centrais. Nuolat ieško inovacijų, kurios pagerintų produktų kokybę, naudą ir naudojimo patogumą.  Dirba tam, kad produktai būtų modernūs ir palengvintų klientų gyvenimą. Visada atsižvelgia į klientų nuomonę ir rinkos tendencijas, lanksčiai keičia gamybos procesus tam, kad užtikrintų  produktų naudingumą ir kokybę. Gamybos centras lengvai ir greitai gali keisti gamybos procesus, kad patenkintų rinkos poreikius.

Automatiniai pjūklai

Norint užtikrinti nepriekaištingą tikslumą  žaliavų pjaustymui naudojami pažangūs CNC automatiniai pjūklai. Tobulai susijungiantys tvorų elementai užtikrina lengvą sumontavimą ir ilgalaikiškumą.

Lenkimo staklės

Įmantrūs ornamentai, naudojami tvorose, yra sukurti plieno lankstymo staklėmis. Aukščiausios klasės lankstymo staklės užtikrina tikslų ir atkartojamą lankstymo procesą.

Virinimo aparatai

Įvairūs tvorų elementai yra jungiami virinimo būdu. Virinimo aparatai užtikrina tikslų ir estetiškai atrodantį elementų jungimą, tačiau patyrę profesionalūs suvirintojai vistiek yra nepakeičiami..

Taškinis virinimas

Daugtaškinio automatinio virinimo gamybos linija užtikrina efektyvų ir patvarų tvoros elementų jungimą. Yra naudojami techniniai sprendimai, leidžiantys gaminti įvairių dimensijų, akių dydžių ir vielos diametro vielines tvoras.

Pjovimas lazeriu

Kai kurios tvoros montuojamos jungiant stulpelius su išilginiais elementais per juose esančias kiaurymes. Technologija šioms kiaurymėms pagaminti reikalauja aukščiausio lygio technologijų- tam naudojama inovatyvi lazerinė technologija. Tai leidžia suteikti tvoroms papildomo funkcionalumo, pvz., vandens nutekėjimo angas.

Cinkavimas

Kai kurios tvoros yra cinkuojamos. Šis procesas užtikrina papildomą apsaugą nuo korozijos. Moksliniai tyrimai rodo, kad cinkuoti paviršiai yra kelis kartus atsparesni korozijai, negu necinkuoti. Cinkas yra tryliktasis elementas Mendelėjevo lentelėje, tačiau numeris vienas patvariausių antikorozinių medžiagų sąraše. Cinko danga apsaugo plieną nuo korozijos daugelį metų ir nereikalauja jokios priežiūros, be to, tvorų ilgaamžiškumas ir išvaizda yra dar patobulinami jas nudažant.

Karštas cinkavimas yra vienas metodų, naudojamų tvorų gaminimo procese. Ši technologija yra paremta difuzijos procesu, kada cinko atomai prasiskverbia į plieno paviršiaus sluoksnį, kai jis yra panardinamas į lydyto cinko vonią. Plieno paviršiuje susiformuoja geležies-cinko lydinys, kurio pats paviršius pasidengęs grynu cinku. Šis lydinio dėka cinkas yra visam laikui susijungęs su plieno konstrukcija.

Kai kurios tvoros po cinkavimo nebebūna dažomos, taip išlaikydamos unikalią sidabro spalvą. Didžioji dauguma tvorų po cinkavimo yra papildomai nudažomos milteliniu būdu, kuris užtikrina papildomą apsaugą, taip vadinama „Duplex“ sistema.

Dažymas

Gamybos procesas baigiasi apsilankymu dažymu modernioje miltelinio dažymo linijoje. Prieš dažant, kiekvienas elementas yra nuvalomas, kad geriau sukibtų dažai. Miltelinio dažymo metu plieniniai tvoros elementai yra dengiami statinį krūvį turinčiomis dalelėmis. Elektrostatinio krūvio pagalba dalelės prikimba prie paviršiaus, po to tvoros elementai yra kaitinami iki 140-200 C, milteliai išsilydo ir įvyksta polimerizacija. Gaunamas dažų sluoksnis yra atsparus korozijai, žalingoms cheminėms ir orų sąlygoms, aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams- įbrėžimams. Rekomenduojame dažyti tvorą iš karto po jos įsigijimo norint užtikrinti jos paviršiaus apsaugą nuo pašalinių faktorių.

Antikorozinė apsauga

„Duplex“ tipo antikorozinė apsauga reiškia, kad gaminys yra ir cinkuojamas ir dažomas milteliniu būdu. Cinkavimas užtikrina plieno apsaugą nuo korozijos, o dažai nuo žalingų oro sąlygų. Be to, šis dažymo būdas užtikrina paviršių lygumą, neatsiranda įtrūkimų, nebūna dažų nubėgimų ar burbulų.

Tik nudažyti paviršiai kenčia nuo palyginus greito nusidėvėjimo. Oro sąlygos ir cheminė tarša neigiamai veikia dažų ilgalaikiškumą. Šitokios tvoros reikalauja priežiūros, perdažymo ar net remonto kas 6-7 metus. Per laiką ši priežiūra kainuoja nemažą sumą pinigų.

Cinkavimas užtikrina ilgą apsaugą nuo korozijos ir nereikalauja jokios priežiūros, todėl cinkuoti tvorą yra per ilgą laiką pigiau, negu renkantis standartišką sprendimą. Cinkavimo kaina yra palyginus nedidelė atsižvelgiant į pranašumus, todėl šiek tiek didesnė „Duplex“ sistemos kaina atsiperka ilguoju laikotarpiu.

Tvoros yra apsaugotos nuo korozijos, cinkuotos, dažytos milteliniu būdų ir joms yra suteikiama 5 metų garantija.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Call Now ButtonSkambinti